Fuhuşla mücadelede yeni yöntem…

İzmir Bornova’da Erkek Kuaför Salonu işleten Birol Çayan, müşterilerine yaptığı 1 Nisan şakası ile herkesi korkuttu.

Çayan’ın uzun yıllardır müşterisi ve yakın arkadaşı olan Ayberk Özsoy, her zamanki gibi tıraş olmak için arkadaşının dükkanına geldi. Sakal tıraşı için koltuğa oturan Özsoy’u hazırlayan Birol Çayan, müşterisinin yüzünü sabunladı. Daha sonra hiç kimseye göstermeden usturadan jileti çıkardı ve avucuna kırmızı renkli boya sakladı. Koltukta her şeyden habersiz olan Ayberk Özsoy’un boğazına usturayı sürmesi ile her yer kan gölüne dönmüş gibi, kırmızı renkli gıda boyası ile boyandı. Ne olduğunu anlamaya çalışan Özsoy bir anda koltuktan fırladı ve boğazı kesilmiş zannederek aynalara bakmaya ve bir eliyle de boğazını yıkamaya başladı. Daha fazla müşterisinin korku dolu dakikalar yaşamasına dayanamayan Çayan, 1 Nisan şakası dedi ve avucundaki gıda boyasını gösterdi. Uzun süre buna inanamayan ve hala boğazında kesik arayan Özsoy ise diğer müşterilerin de yatıştırmaya çalışmaları sonucu boğazını yıkadı ve derin bir nefes aldı.

Kuaför Birol Çayan, “bu 1 Nisan şakasını uzun süredir planladığını ve kurban olarak Ayberk’i seçerken, hem uzun süredir müşterisi, hem de arkadaşı olduğu için tercih ettiğini” ifade etti. Ayrıca “bu kadar heyecan ve korku yaşayan Özsoy’un, bu şakanın anısına kendisini de hiçbir zaman unutmayacağını, çok güzel bir hatıra olduğunu” söyledi.

1 Nisan şakasının şakazedesi Ayber Özsoy ise, “ben her zamanki gibi sakal tıraşı olmak için geldim. Acil bir işim vardı ve Birol’a da acele etmesini söyledim. Kendisinin usturadan jileti çıkardığını ve avucuna o kırmızı gıda boyasını aldığını da görmedim. Ben boğazımı aynadan kıpkırmızı görünce bir anda hızlı hızlı nefes almaya ve neremin kesildiğini anlamaya çalıştım. Birol’u gerçekten tebrik ediyorum. Profesyonel bir artist gibi oynadı. Fakat şunu da eklemek isterim, seneye 1 Nisan’da kendisine çok dikkat etsin.” dedi.

 

Reklamlar

Etiketlendi:,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: